peoplepill id: valon-ramadani
VR
1 views today
1 views this week
Valon Ramadani
The basics

Quick Facts

From Albania
The details (from wikipedia)

Biography

Valon Ramadani shqiptar nga Kosova dhe deputet i Kuvendit të Kosovës.


Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.

The contents of this page are sourced from Wikipedia article on 01 Jan 2020. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes