Quantcast
peoplepill id: tomasz-hoffmann
TH
1 views today
1 views this week
Tomasz Hoffmann
Polish political scientist

Tomasz Hoffmann

Tomasz Hoffmann
The basics

Quick Facts

Intro Polish political scientist
Is Political scientist
From Poland
Field Politics
Gender male
The details (from wikipedia)

Biography

Tomasz Hoffmann (ur. 10 października 1973 w Poznaniu) – polski prawnik i politolog.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył także Studia Podyplomowe z zakresu Zarządzania Projektem Europejskim, oraz Podatków i Skarbowości. Doktoryzował się na podstawie dysertacji Wykorzystanie Programów Pomocowych i Przedakcesyjnych Wspólnoty Europejskiej/Unii Europejskiej w Polsce w latach 1990-2001 ze szczególnym uwzględnieniem Wielkopolski. (wyd. Toruń 2006). Habilitował się w 2014 roku, na Uniwersytecie Wrocławskim na podstawie Jednotematycznego Cykl Publikacji pt. Europeizacja wybranych polityk publicznych Unii Europejskiej w Polsce. Był pracownikiem Wyższej Szkoły Biznesu w Pile, Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie, Politechniki Koszalińskiej, Uniwersytetu Łódzkiego oraz innych uczelni publicznych jak i niepublicznych. Naukowo zajmuje się prawem mediów, oraz prawem w logistyce. Pracował w administracji rządowej i samorządowej, korporacjach prawniczych. Obecnie pracownik ds Kontroli na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Przypisy

The contents of this page are sourced from Wikipedia article on 17 Apr 2020. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
Sections Tomasz Hoffmann

arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes