Quantcast
peoplepill id: paul-manandise
PM
1 views today
1 views this week
Paul Manandise

Paul Manandise

French-Ukrainian singer
Paul Manandise
The basics

Quick Facts

Intro French-Ukrainian singer
A.K.A. Paul Manandise
Is Singer
From France
Type Music
Gender male
Birth 8 June 1986, Brussels, Arrondissement of Brussels-Capital, Brussels-Capital Region, Belgium
Age 34 years
Peoplepill ID paul-manandise
Paul Manandise
The details (from wikipedia)

Biography

Поль Манондіз (фр. Paul Manandise, нар. 8 червня 1986) — франко-український співак. Народився у Брюсселі. Володіє французькою, англійською та італійською мовами, вивчає українську.

Життєпис

Поль народився у Брюсселі. В дитинстві займався карате. Мати Поля родом із Франції.

Почав співати з ранніх років, займався з репетитором вокалом, 1999 року вступив до Королівської консерваторії Бельгії, яку закінчив 2002 року з Золотим призом. Співав у церковному хорі, виступав на різдвяних службах де були присутні члени королівської сім'ї Бельгії.

Коли Полю було 20 років, відомий французький фотограф, випадково побачивши його фото, запропонував йому знятися в рекламі Diesel. Поль, взявши тільки 100 євро, їде до Парижу на зйомки. Завдяки гонорару, він отримав змогу винаймити житло і залишитись на деякий час у французькій столиці.

Таким чином Поль переїхав до Парижа, де розвивав свій талант, співпрацюючи з різними звукозаписними компаніями. Поступово вливаючись в місцевий шоу-бізнес, він знайомиться з французькою співачкою Наталі Карден і отримує перший контракт з EMI Music, з якою як співак та композитор він співпрацював з 2008 до 2011 року.

2014 року одружився з Оленою з України, більше року подружжя жило в Парижі. 2015 року переїжджає до України. Поль планує отримати українське громадянство. Висував свою кандидатуру, щоб піснею «War is lonely» представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2017, однак не пройшов відбір.

Творчість

Пісні виконує французькою, англійською і українською мовами. Перша пісня українською — «Квітка душа» Ніни Матвієнко, далась Полю надзвичайно складно. Незважаючи на це, співак згодом випустив свій перший україномовний альбом.

Згодом Поль провів перший тур українськими містами, виступаючи разом з Ніною Матвієнко.

В кліпі на пісню «Небокрай» знімалася дружина Поля. За кілька днів цей кліп набрав 60 тис. переглядів на Youtube. Полеві подобається звучання українських народних пісень і бандура. Він планує використати її для запису наступних пісень.

Переклав пісню «Джеральдіна» Арсена Мірзояна французькою.

Пісні

 • Квітка душа (разом з Тонею Матвієнко)
 • Небокрай
 • Вирушали хлопці
 • Янголи в небі
 • Війна
 • Моя перша любов
 • Ти у вікні

Сім'я

 • Батько Поля італієць (Сицілія),
 • мати француженка,
 • дружина — Олена Манондіз (Київ),
 • син від першого шлюбу Саша Манондіз (2007 р.н.), живе з матір'ю у Бельгії.

Примітки

The contents of this page are sourced from Wikipedia article. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes