Quantcast
peoplepill id: oksana-korniyenko
OK
1 views today
2 views this week
Oksana Korniyenko

Oksana Korniyenko

Oksana Korniyenko
The basics

Quick Facts

Is Painter
From Russia Ukraine
Type Arts
Gender female
Birth 11 May 1961, Chernihiv, Ukraine
Age 59 years
Star sign Taurus
Peoplepill ID oksana-korniyenko
The details (from wikipedia)

Biography

Оксана Корнієнко (*11 травня 1961, Чернігів) — українська художниця.

Біографія

Корнієнко Оксана Іванівна народилася 11 травня 1961 року в місті Чернігові. B 1985 році закінчила Харківський інженерно-будівельний інститут за фахом "архітектура". Педагоги - Васильєв.В. (архітектурне проектування), Куліков. В. (живопис), Алієв І. (малюнок) Працювала в Чернігівських художніх майстернях при спілці художників України. 3 2000 року стала брати активну участь в обласних та Всеукраїнських художніх виставках. 3 2005 року член спілки художників України.

Корнієнко Оксана Іванівна - сучасна українська художниця, чернігівчанка. Працюс в галузі станкового живопису. Її жанровий діапазон - тематичні картини, пейзаж, натюрморт.

Як і всяка жінка, художниця любить красу - красу життя, красу почуттів, красу навколишнього світу.

Творам Корнієнко О. притаманні щедрість кольору, чесність живопису, щирість почуттів, бажання донести до глядача свій погляд на цей світ, відобразити на полотні його неповторність. Художниця прагне звернути увагу на найдрібнші деталі, що оточують нас, показати їх, непомітне на перший погляд, благородство, розказати їх історію.

Її живопис має свій стиль, авторську манеру виконання, сучасність погляду. Але Корнієнко O. знаходиться в постійному пошуку нових форм, прийомів зображення, оригінальних ідей в тематиці творів, їх композиційного та колористичного рішення. Багато уваги приділяє натурі. Її картини не можна назвати цілком реалістичними, але завжди поштовхом для її створення є якесь мимолітне враження, будь від чого. Це може бути старовинна річ, або, захований в зелені куточок рідного Чернігова, кумедна поведінка домашнього улюбленця, або прекрасна квітка.

Оксана по натурі життєрадісна, оптимістична людина. Можливо з цієї причини, вона вважає, що мистецтво повинно дарувати людям позитивні емоції, прикрашати їм життя. Але бути при цьому обов'язково професійним та якісним.

В наш час, сповнений стресами, труднощами, прагматизмом, нескінченною боротьбою за місце під сонцем та шматок хліба, художниця пропонує зупинитись та подивитись на світ із захопленням, гумором та інтересом. Вона щаслива в своїй роботі, вільна в думках та мистецьких пошуках. Можливо, це і викликає увагу та зацікавленність з боку глядачів та шанувальників сучасного малярства.

Виставки

2004 р.- персональна виставка, м. Чернігів
2005 р.- персональна виставка, м. Чернігів
2006 р.- персональна виставка, м. Київ, галерея "Грифон"
200б р.- персональна виставка, м. Чернігів
2011 р.- персональна виставка "Оглянувшись вокруг", м. Чернігів
2011 р.- персональна виставка, м. Київ, Культурно-образовательный центр "Мастер Класс"

Твори

  Словники та енциклопедії
  Словники та енциклопедії
The contents of this page are sourced from Wikipedia article on 22 Mar 2020. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
Reference sources
References
http://esu.com.ua/search_articles.php?id=5851
http://som.gear.host/ukwiki/uk/Clusters/Links/368145
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes