Quantcast
M
Czech Republic
200 views this week
MikeJePan

MikeJePan

Czech Youtuber
The basics
About
Occupations YouTuber Entrepreneur
Countries Czech Republic
A.K.A. Mike Pán, Mikael Oganesjan
Gender male
Birth March 1, 1997
The details
Biography

MikeJePan, vlastním jménem Mike Pán (dříve před změnou jména Mikael Oganesjan) (* 1. března 1997) je český youtuber arménského původu.

Životopis

Od svých 17 let pracoval jako finanční poradce pro kontroverzní společnost OVB.

Pozornost veřejnosti získal natáčením videí, na kterých záměrně páchal dopravní přestupky (autem například přejel Karlův most) a následně při jejich řešení zasahující policisty nebo strážníky provokoval různými obstrukcemi a rádoby vtipnými, někdy i urážlivými a arogantními komentáři. Videa následně umisťoval na YouTube jako formu reklamní kampaně na svůj web pojisteninapokuty.cz, který lidi pojišťuje pro případ spáchání dopravního přestupku.

Webová stránka PojištěníNaPokuty.cz je obchodní značkou České vzájemné pojišťovny motoristů, za kterou stojí Mike Pán společně s Petrem Kocourkem. Ačkoliv oba tvrdí, že jsou vlastníci této společnosti, podle obchodního rejstříku ve vlastnické struktuře nefigurují. Na problematickou a podvodnou činnost této pojišťovny poukazují odborníci, Česká národní banka i Česká advokátní komora.

Společně s Petrem Kocourkem spustil v listopadu 2016 webovou stránku AntiEET.cz, kde nabízí právní ochranu v případech porušení zákona o evidenci tržeb ve věci elektronické evidenci tržeb, Česká advokátní komora ale před touto službou varuje. Web oficiálně provozuje Spolek provozovatelů služeb v gastronomii a hotelnictví.

Od srpna 2017 je členem Občanské demokratické aliance (2016).

Odkazy

Reference


Externí odkazy

The contents of this page are sourced from Wikipedia article. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
Lists
MikeJePan is in following lists
View all
arrow-left arrow-right arrow-up arrow-down instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube stumbleupon comments comments pandora gplay iheart tunein pandora gplay iheart tunein itunes