Quantcast
peoplepill id: karloss-dario-aurelio
KDA
1 views today
1 views this week
Karloss Dario Aurelio

Karloss Dario Aurelio

Karloss Dario Aurelio
The basics

Quick Facts

Is Sports official Association football manager
Type Sports
Birth 22 May 1976
Age 45 years
Star sign Gemini
Peoplepill ID karloss-dario-aurelio
The details (from wikipedia)

Biography

Karloss Dario Aurelio (spāņu: Carlos Darío Aurelio; dzimis 1976. gada 22. maijā) ir argentīniešu bijušais futbolists un treneris.

Biogrāfija

Spēlētāja karjera

Dario Aurelio Argentīnā plašāk bija pazīstams kā spēlētājs, karjeru sākot Laplatas "Gimnasia" un spēlējot gan Itālijas "Brescia", "Cosenza" un SPAL, gan arī Skotijas "Livingston". Futbolista karjerā Aurelio spēlēja kā pussargs.

Trenera karjera

Savukārt trenera karjerā 2018. gada pirmajā pusē Aurelio bija Fakundo Savas asistents jau pieminētajā Laplatas "Gimnasia". Sava par galveno treneri kļuva janvāra sākumā, taču jau pēc četrarpus mēnešiem tika atbrīvots no amata, 12 spēlēs spējot izcīnīt tikai divas uzvaras un piedzīvojot septiņus zaudējumus. "Gimnasia" sezonu Argentīnas augstākajā līgā pabeidza ar 27 punktiem 27 spēlēs, 28 komandu konkurencē samierinoties ar 23. vietu.

Aurelio par liepājnieku galveno treneri tika apstiprināts 2018. gada augusta sākumā, amatā nomainot gruzīnu speciālistu Tamazu Pertiju. Argentīnietim ir Dienvidamerikas Futbola konfederācijas (CONMEBOL) licence, taču tā nav derīga darbam Eiropā. Līdz ar to spēļu laikā speciālists nedrīkstēja atrasties uz komandas soliņa, tāpēc tobrīd liepājniekus vadīja Mareks Zuntners un pārējie vienības treneri.

Lai sakārtotu šīs formalitātes, bija nepieciešams pierādīt, ka Dienvidamerikā iegūtā kvalifikācija atbilst UEFA prasībām, taču no Argentīnas netika saņemta visa nepieciešamā informācija, tādēļ treneris Liepāju pametis.

Atsauces

  1. «Pertijas vietā par Liepājas galveno treneri kļūst argentīnietis». liepajniekiem.lv. Skatīts: 2019. gada 25. oktobrī.
  2. «Pertijas vietā par Liepājas galveno treneri kļūst argentīnietis». liepajniekiem.lv. Skatīts: 2019. gada 25. oktobrī.
  3. «Aurelio tuvākajās spēlēs vēl nevarēs vadīt Liepāja/Mogo komandu». liepajniekiem.lv. Skatīts: 2019. gada 25. oktobrī.
  4. «Argentīnietis Aurelio nevadīs Liepāja/Mogo komandu, par galveno treneri apstiprināts Jangs». lsm.lv. Skatīts: 2019. gada 25. oktobrī.

Ārējās saites

The contents of this page are sourced from Wikipedia article on 17 Apr 2020. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
Reference sources
References
https://www.liepajniekiem.lv/sports/futbols/virsliga/pertijas-vieta-par-liepajas-galveno-treneri-klust-argentinietis-222202
https://www.liepajniekiem.lv/sports/futbols/virsliga/aurelio-tuvakajas-speles-vel-nevares-vadit-liepaja-mogo-komandu-223033
https://www.lsm.lv/raksts/sports/futbols/argentinietis-aurelio-nevadis-liepajamogo-par-galveno-treneri-apstiprinats-jangs.a292329/
https://www.transfermarkt.com/dario-aurelio/profil/spieler/104152
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes