Quantcast
peoplepill id: juan-cabezas
JC
1 views today
2 views this week
Juan Cabezas
The basics

Quick Facts

From Spain
Gender male
Peoplepill ID juan-cabezas
The details (from wikipedia)

Biography

Хуан Кабе́сас (ісп. Juan Cabezas або Juan de Grado) — іспанський (астуріанський) мореплавець та відкривач нових земель першої чверті 16 століття. Народився в місті Авілес у родині ідальго, та більшу частину життя плавав по Тихому та Атлантичному океанам. Вперше потрапив до Америки 1514 капітаном одного з кораблів у складі флотилії Педраріаса да Авіла та протягом кількох років займався активними дослідженнями території сучасної Панами. В 1624—1624 роках займався дослідженнями узбережжя Перу, куди здійснив дві експедиції. Протягом однієї з цих експедицій він відкрив острів Кокос. Пізніше займався дослідженнями Нікарагуа, а в 1631 році здійснив третю експедицію до Перу. Хуан Кабесас був другом відомого хроніста Ґонсало Фернандеса де Овьєдо, який описав багато з його подорожей.

Посилання


The contents of this page are sourced from Wikipedia article on 23 Jun 2020. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
Reference sources
References
https://web.archive.org/web/20090307043510/http://usuarios.lycos.es/avilesmilenaria/juancabezas.htm
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes