Quantcast
peoplepill id: ivana-gottova
IG
1 views today
1 views this week
Ivana Gottová

Ivana Gottová

Czech presenter
Ivana Gottová
The basics

Quick Facts

Intro Czech presenter
A.K.A. Ivana Macháčková
Is Television presenter
From Czech Republic
Type Film, TV, Stage & Radio
Gender female
Birth 20 January 1976, Opava, Opava District, Moravian-Silesian Region, Czech Republic
Age 45 years
Family
Spouse: Karel Gott
Peoplepill ID ivana-gottova
The details

Biography

Bc. Ivana Gottová, rozená Macháčková, (* 20. ledna 1976 Opava) je česká moderátorka, manželka českého zpěváka Karla Gotta.

Život

Ivana Gottová pochází z Opavy, kde také vystudovala střední zdravotní školu. Poté odjela do USA, kde tři roky pracovala jako au-pair. Potom se vrátila do Česka a pracovala jako osobní asistentka zahraničních herců, kteří v České republice točili filmy. Pracovala také jako produkční Divadla Broadway. Má bratra Pavla, který pracuje jako ortoped.

Se zpěvákem Karlem Gottem se jim 30. dubna 2006 narodila jejích první dcera Charlotte Ella. Dne 7. ledna 2008 v Las Vegas se za Karla Gotta vdala a 28. května 2008 se jim narodila jejich druhá dcera Nelly Sofie.

Od července 2010 do června 2015 moderovala pořad VIP zprávy na televizní stanici Prima. Od října 2011 studovala na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze bakalářský obor Sociální a mediální komunikace. V červnu 2014 odpromovala a získala titul bakalář.

Byla ambasadorkou projektu Avon Pochod proti rakovině prsu v roce 2012, 2013, 2014.

V roce 2013 namluvila a nazpívala se svými dcerami Charlotou a Nelly, kterým každý večer před spaním čte pohádky, audio CD Andělské pohádky na dobrou noc se 7 pohádkami.

Charlotte Ella Gottová

Narodila se 30. dubna 2006. Chodila do anglické školky. V září 2012 nastoupila do první třídy na jednu z nejprestižnějších českých škol PORG v Praze. V dubnu 2011 nafotila spolu se sestrou Nelly kampaň pro kolekci jedné dětské značky oblečení, obchodu na pražském Chodově. V srpnu 2011 šla za družičku spolu s Nelly na svatbě Ilony Csákové, která je kamarádka její matky.

Nelly Sofie Gottová

Nelly Sofie Gottová se narodila 28. května 2008 novomanželům Karlovi a Ivaně Gottovým. Je druhou dcerou Ivany Gottové a čtvrtou dcerou Karla Gotta.

Odkazy

Reference


Externí odkazy

The contents of this page are sourced from Wikipedia article. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes