Quantcast
peoplepill id: gennady-anashkin
GA
1 views today
3 views this week
Gennady Anashkin

Gennady Anashkin

Gennady Anashkin
The basics

Quick Facts

A.K.A. Gennady Vladimirovich Anashkin
From Russia
Gender male
Birth 17 December 1968, Samara, Samara Oblast, Russia
Age 52 years
The details (from wikipedia)

Biography

Ана́шкін Генна́дій Володи́мирович (17 грудня 1968, Куйбишев, СРСР) — російський військовий діяч, гвардії-полковник Повітряно-десантних військ Російської Федерації, командир 104-го гвардійського десантно-штурмового полку (2007–2012), командир 31-ої гвардійської окремої десантно-штурмової бригади (з 2012 року). Учасник бойових дій у Першій чеченській війні, Другій чеченській війні, Російсько-грузинській війні 2008 року. Герой Російської Федерації (2008).

Життєпис

Геннадій Анашкін народився у місті Куйбишев (нині — Самара). У червні 1987 року був призваний до лав Червоної армії, службу проходив у групі радянських військ в Німеччині. У серпні 1989 року вступив до Рязанського вищого повітряно-десантного командного училища, по закінченню якого у 1993 році був відправлений на службу до 337-го гвардійського парашутно-десантного полку. Менше ніж за два роки дослужився до посади командира парашутно-десантної роти полку. З квітня 1998 року служив у 116-му окремому парашутно-десантному батальйоні, де також командував ротою.

З грудня 1999 по травень 2000 року Анашкін служив у відрядженні в колишній Югославії, де командував парашутно-десантним батальйоном у складі Миротворчих сил у Боснії і Герцоговині.

У 2003 році закінчив Загальновійськову Академію Збройних сил Російської Федерації. У липні того ж року обійняв посаду начальника штабу — заступника командира 226-го, а з вересня 285-го навчальних парашутно-десантних полків 242-го навчального центру підготовки молодших спеціалістів ПДВ. У серпні 2006 року був призначений на посаду начальника штабу — заступника командира 31-ої окремої гвардійської повітряно-десантної бригади. У червні 2007 року Анашкін прийняв командування 104-м гвардійським десантно-штурмовим полком. У серпні 2008 група Анашкіна брала участь у рейді в рамках Південно-осетинського конфлікту, під час якого зайняла домінантну висоту та знищила артилерійську батарею супротивника. Указом Президента Росії від 5 вересня 2008 року гвардії-полковнику Анашкіну за мужність та героїзм, що він проявив при виконанні службових обов'язків, було присвоєно почесне звання Героя Російської Федерації з врученням медалі «Золота Зірка» (№ 917). За підсумками 2008 року його полк було визнано найкращим полком ПДВ Росії.

У 2012 році Геннадій Анашкін закінчив Військову академії Генерального штабу Росії. У серпні того ж року його було призначено на посаду командира 31-ої гвардійської окремої десантно-штурмової бригади.

Відзнаки та нагороди

 • Герой Російської Федерації (2008)
 • Орден Мужності
 • Орден «За військові заслуги»
 • Медаль ордена «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня
 • Медаль «За відвагу»
 • Медаль Суворова
 • Медаль «За військову звитягу» (Міноборони) I ступеня
 • Медаль «За військову звитягу» (Міноборони) II ступеня
 • Медаль «За зміцнення бойової співдружності» (Міноборони)
 • Медаль «Генерал армії Маргелов»
 • Медаль «За відзнаку в військовій службі» I ступеня
 • Медаль «За відзнаку в військовій службі» II ступеня
 • Медаль «За відзнаку в військовій службі» III ступеня

Примітки

Посилання

The contents of this page are sourced from Wikipedia article. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes