Quantcast
EVL
16 views this week
Erich von Lobkowicz

Erich von Lobkowicz

The basics
Quick Facts
Gender male
Birth 31 October 1955 (Munich, Upper Bavaria, Bavaria, Germany)
Family
Father: Nikolaus Lobkowicz
The details
Biography

Erich-Georg (Maria Joseph Gabriel Rupert Balthasar Wenzel) Prinz von Lobkowicz (* 31. října 1955, Mnichov) je třetím prezidentem německé asociace Maltézského řádu, předseda členské schůze firmy Malteser Werke e.V a předseda dozorčí rady firmy Deutsche Malteser gGmbH.

Rodina

Jeho otec je Mikuláš Lobkowicz. V roce 1982 se oženil s hraběnkou Christinou von Hohenthal und Bergen se kterou má šest dětí.

Život

V letech 1960 - 1968 žil v USA ve městě South Bend a na základě této skutečnosti má americké občanství. V roce 1975 ukončil maturitou Max-Gymnázium v Mnichově. Zde a ve Freiburgu pak studoval Sinologii, filosofii a historii. V roce 1979 získal titul Magister Artium. Bydlí na zámku Maxlrain v Horním Bavorsku a je vlastníkem pivovaru Schlossbrauerei Maxlrain Leo Graf von Hohenthal und Bergen GmbH & Co. KG.

Odkazy

Literatura

  • Paradoxy české šlechty, Vladimír Votýpka, nakladatelství Paseka, s.r.o., Praha a Litomyšl, rok vydání: 2005, 2013, ISBN 978-80-7432-351-5, stran 371, 2. vydání, kap. 8

Externí odkazy

The contents of this page are sourced from Wikipedia article. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
arrow-left arrow-right arrow-up arrow-down instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube stumbleupon comments comments pandora gplay iheart tunein pandora gplay iheart tunein itunes