Quantcast
peoplepill id: erich-von-lobkowicz
EVL
1 views today
1 views this week
Erich von Lobkowicz

Erich von Lobkowicz

Erich von Lobkowicz
The basics

Quick Facts

From Germany
Gender male
Birth 31 October 1955, Munich, Upper Bavaria, Bavaria, Germany
Age 66 years
Family
Father: Nikolaus Lobkowicz
The details (from wikipedia)

Biography

Erich-Georg (Maria Joseph Gabriel Rupert Balthasar Wenzel) Prinz von Lobkowicz (* 31. října 1955, Mnichov) je třetím prezidentem německé asociace Maltézského řádu, předseda členské schůze firmy Malteser Werke e.V a předseda dozorčí rady firmy Deutsche Malteser gGmbH.

Rodina

Jeho otec je Mikuláš Lobkowicz. V roce 1982 se oženil s hraběnkou Christinou von Hohenthal und Bergen se kterou má šest dětí.

Život

V letech 1960 - 1968 žil v USA ve městě South Bend a na základě této skutečnosti má americké občanství. V roce 1975 ukončil maturitou Max-Gymnázium v Mnichově. Zde a ve Freiburgu pak studoval Sinologii, filosofii a historii. V roce 1979 získal titul Magister Artium. Bydlí na zámku Maxlrain v Horním Bavorsku a je vlastníkem pivovaru Schlossbrauerei Maxlrain Leo Graf von Hohenthal und Bergen GmbH & Co. KG.

Odkazy

Literatura

  • Paradoxy české šlechty, Vladimír Votýpka, nakladatelství Paseka, s.r.o., Praha a Litomyšl, rok vydání: 2005, 2013, ISBN 978-80-7432-351-5, stran 371, 2. vydání, kap. 8

Externí odkazy

The contents of this page are sourced from Wikipedia article. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
Sections Erich von Lobkowicz

arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes