Quantcast
peoplepill id: cyril-horiszny
CH
1 views today
1 views this week
Cyril Horiszny

Cyril Horiszny

French photographer
Cyril Horiszny
The basics

Quick Facts

Intro French photographer
Is Photographer
From France
Type Arts
Gender male
Birth 1977
Age 44 years
Peoplepill ID cyril-horiszny
The details (from wikipedia)

Biography

Кири́ло Горі́шний (* 1977) — фотохудожник, француз українського походження.


Здобув ступінь магістра історії в Сорбонні.

Організував, зокрема у Львові, виставку «Моя Франція» фотомайстра Андре Кертеша у 2004, а також II-ий Міжнародний фестиваль фоторепортажу «Кути зору» у 2005, спільно з Посольством Франції в Україні. Директор Французького Культурного Центру у Львові з 2003 по 2005 рр.; з 2006 присвячує себе фотожурналістиці.

Співпрацює з міжнародною пресою (Le Monde, The Financial Times, VSD, Elle, Фокус, La Croix, Culture France, Twoj Styl…) та регулярно виставляє свої роботи у Парижі, Ліоні, Мадриді, Барселоні, Києві, Одесі, Торонто, Стокгольмі та Берліні.

У 2005 опублікував свої фотографії про Помаранчеву революцію в творі «Навіть сніг був помаранчевий» французького журналіста Алена Гіймоля.

За вибором журналу DFoto (грудень 2008) сайт http://www.kyrylo.com визнаний одним серед найкращих веб-сайтів українських фотографів.

Посилання

The contents of this page are sourced from Wikipedia article on 25 Mar 2020. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
From our partners
Sponsored
Reference sources
References
http://www.kyrylo.com
arrow-left arrow-right instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube pandora tunein iheart itunes