Quantcast
AS
61 views this week
Asel Sydykova

Asel Sydykova

The basics
Quick Facts
Gender female
The details
Biography

Asel Sydykova (sündinud 1978) on Kõrgõzstanist pärit ettevõtja ja seminarikorraldusega tegeleva ettevõtte Success Resources äri- ja arendusjuht ning esineja.

Aastal 2005 kolis ta Londonisse, et õppida inglise keelt ja jõuda elus kaugemale kui tavapärased mägiküla naised. Sydykova suur kirg on esinemine. Ta on õppinud koolitajatelt nagu Anthony Robbins, T. Harv Eker, Robert Kiyosaki, Richard Branson ja paljud teised.

Koolitajana räägib Sydykova eesmärkide seadmisest, hirmude ületamisest ja enese motiveerimisest, mille abil saavutada maksimaalseid tulemusi.

Tsitaadid

  • "Edukus ei vali rahvust, sugu, vanust ega välimust. Edu saavutavad need, kes usuvad oma unistuste võimalikkusesse ning tegutsevad selle nimel."

Viited

Välislingid

The contents of this page are sourced from Wikipedia article. The contents are available under the CC BY-SA 4.0 license.
comments so far.
Comments
Tsitaadid Viited Välislingid
arrow-left arrow-right arrow-up arrow-down instagram whatsapp myspace quora soundcloud spotify tumblr vk website youtube stumbleupon comments comments pandora gplay iheart tunein pandora gplay iheart tunein itunes