Valerii Titenko
Quick Facts
Biography
Тітенко Валерій Григорович (нар. 8 січня 1947 року, смт Роздільна, Одеська область, УРСР — пом. 16 жовтня 2004 року) — український політичний діяч.
Народився в сім'ї робітників; одружений; мав дочку і сина. Мешкав у селі Розквіт Березівського району Одеської області.
Освіту отримував в Петрівському сільськогосподарському технікумі; Одеському сільськогосподарському інституті, економіст-організатор виробництва.
Працював слюсарем Роздільнянського районного об'єднання «Сільгосптехніка». З 1967 — старший товарознавець тресту «Одесасільбуд»; старший інженер з трудомістких процесів у тваринництві, Цебриківське відділення «Сільгосптехніки»; заступник керівника, Великомихайлівське відділення «Сільгосптехніки»; заступник керівника, Іванівське відділення «Сільгосптехніки»; заступник голови правління, колгосп «Дружба» Іванівського району; голова правління, колгосп «Дружба народів» Іванівського району. З 1985 — голова правління, колгосп ім. Посмітного Березівського району.
Був членом Вищої ради СелПУ; головою Одеської облради СелПУ.
Народний депутат України з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Комінтернівський виборчий округ N 313, Одеської області, висунутий Селянською партією України. Член Комітету з питань фінансів і банківської діяльності. Був членом депутатської групи «Відродження та розвиток агропромислового комплексу України» (до цього — член депутатської групи «Аграрники України»). На час виборів: голова колективного сільськогосподарського підприємства ім. Посмітного Березівського району.
Входив до складу групи народних депутатів України з міжпарламентських зв'язків з Іспанією та Китайською Народною Республікою. Був членом комісії з питань фінансів і банківськоїдіяльності та тимчасової комісії для перевірки фактів діяльності посадових осіб та народних депутатів України, пов'язаних з виготовленням українських грошей. Також був членом Комітету з питань податкової та митної політики.
18.12.1997 — кандидат в народні депутати Верховної Ради України III скликання від Аграрної партії України, № 25 в списку. На час виборів: член АПУ, народний депутат України. Не був обраний.
18 травня 2009 року Наказом «Про затвердження асканійської каракульської породи овець та її внутрішньопородних селекційних формувань» (N 176/36) посмертно був визнаний одним з тих, хто активно сприяв створенню селекційного досягнення «Асканійська каракульська порода овець» та її внутрішньопородних селекційних формувань.
Почесна відзнака Президента України. Орден Трудового Червоного Прапора (1991), медаль «За трудову доблесть» (1982).
Джерела
Примітки
- ↑ http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/d_index_arh?skl=2
- ↑ ZakonOnline (30 жовтня 1995). Постанова № 644/95-ПВ від 30.10.1995 Про склад групи народних. zakononline.com.ua (рос.). Процитовано 6 грудня 2020.
- ↑ Про склад групи народних депутатів України з міжпарламентських зв'язків з Китайською Народною Республікою. regulation.gov.ua (укр.). Процитовано 6 грудня 2020.
- ↑ ZakonOnline (3 червня 1994). Постанова № 42/94-ВР від 03.06.1994 Про обрання постійної Комісії. zakononline.com.ua (рос.). Процитовано 6 грудня 2020.
- ↑ 219 Про Тимчасову комісію для перевірки фактів діяльності посадових осіб та народних депутатів України, пов'язаних з виготовленням українських грошей. zakon-i-normativ.info. Процитовано 6 грудня 2020.
- ↑ Комітет з питань податкової та митної політики. kompmp.rada.gov.ua. Процитовано 6 грудня 2020.
- ↑ Тітенко Валерій Григорович. www.cvk.gov.ua. ЦВК. Процитовано 6 грудня 2020.
- ↑ Про затвердження асканійської каракульської породи овець та її внутрішньопородних селекційних формувань