Age
60 years
The details (from wikipedia)

Biography

Krzysztof Stanisław Baszkiewicz (ur. 17 lutego 1933 w Warszawie, zm. 25 listopada 1993 tamże) – polski piłkarz, reprezentant kraju, strzelec pierwszego gola dla polskiego zespołu klubowego w europejskich pucharach (12 października 1955 w 14 minucie, przegranego 1:4, spotkania Gwardia Warszawa - Djurgårdens Sztokholm, dającego wówczas wyrównanie 1:1).

W 1954 - występując w stołecznej Gwardii - zdobył Puchar Polski, a w 1957 wicemistrzostwo kraju.

Jego karierę sportową przerwała kontuzja, której nabawił się w 1960 (w meczu z Odrą Opole) - tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rzymie.

Reprezentacja Polski

W kadrze narodowej rozegrał łącznie 20 spotkań, strzelając 4 bramki. Debiutował 29 maja 1955 w Bukareszcie podczas zremisowanego 2:2 meczu przeciwko Rumunii.